Psihologs*

Konsultācijas:

 • Pieaugušajiem - 25 euro 45 min
 • Bērniem - 20 euro 40 min
 • Jaunums!!! Nodarbības vecākiem ar bērniem  - vispirms notiek bērnu un vecāku mijiedarbības strukturēta novērošana, izmantojot Maršaka interakciju metodi, bet turpmākās 

  nodarbības tiek veiktas balstoties uz Theraplay® ** principiem - 

  20 euro 40 min. Skat. vairāk
 • Jaunums!!Minhenes funkcionālās attīstības diagnostika (MFAD)  1 – 2 stundas, cena 50 euro. Rakstiska atzinuma sagatavošana – 30 euro. Skat. vairāk

Psiholoģiskā izpēte

 • Psihoemocionālā stāvokļa, personības, intelekta izpēte (1- 4 h)20 EUR 60 min + 30 EUR atzinuma sagatavošana un atgriezeniskās saites sniegšana par izpētes rezultātiem.
 • Minhenes funkcionālās attīstības diagnostika (MFAD) 1 – 2 stundas, cena 50EUR. Rakstiska atzinuma sagatavošana – 30EUR.
 • Psiholoģiskā izpēte un atzinuma sagatavošana ārstiem par klienta kognitīvo funkciju traucējumiem (Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai - VDEĀK , pirmstermiņa veselības pārbaude) vai diagnozes precizēšanai*** no 40 EUR

Psiholoģe Inga Ozoliņa

tel.nr. 28 876 563

E-pastsinga.nikola@gmail.com 

*Psihologa profesionālā darbība tiek veikta psihologa-pārrauga pārraudzībā; psihologa reģistrācijas Nr. 7000016, darbības jomas: klīniskā un veselības psiholoģija, konsultatīvā psiholoģija, izglītības un skolu psiholoģija.

** reģistrēta pakalpojuma zīme, sīkāk interneta vietnē https://www.theraplay.org

***Ja klients veselības stāvokļa dēļ nevar apmeklēt ārstniecības iestādi, iespējams vienoties par mājas vizītēm (Madonā bez maksas, ārpus Madonas – par papildu samaksu atkarībā no attāluma 0.50 EUR/km)

Atkarībā no situācijas un klienta iespējām pieļaujama cenu variācija

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi neiroloģijā, fizioterapijā, uzturzinātnē un psiholoģijā Madonas, Ērgļu, Lubānas, Cesvaines un citiem tuvāko novadu iedzīvotājiem.

Klientiem SIA "NeuroPhys" nodrošina individuālu pieeju un augstu profesionalitātes līmeni.

Mūsu klients novērtē kvalitāti veselības aprūpe', pakalpojuma pieejamību saprātīgā laikā (atkarībā no klīniskās situācijas) un profesionalitāti - zināšanas, pieredzi, konfidencialitāti un izcilu komunikāciju.

 .